TL5002IDG4
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-直流-直流开关控制器
TL5002IDG4
TL5002IDG4
型号
TL5002IDG4
品牌
Texas Instruments
描述
IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8SOIC
数据表
TL5002IDG4.pdf
交付服务
TL5002IDG4
内容 *
    TL5002IDG4 规格
    PackageTube
    Series
    RoHSRoHS
    FunctionStep-Up, Step-Up/Step-Down
    TopologyBoost, Flyback
    Output Phases1
    Package / Case8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
    Control FeaturesDead Time Control, Frequency Control
    Duty Cycle (Max)100%
    Output ConfigurationPositive
    Frequency - Switching20kHz ~ 500kHz
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Synchronous RectifierNo
    Supplier Device Package8-SOIC
    Voltage - Supply (Vcc/Vdd)3.6V ~ 40V