TL5001QDRG4
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-直流-直流开关控制器
TL5001QDRG4
TL5001QDRG4
型号
TL5001QDRG4
品牌
Texas Instruments
描述
IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
数据表
TL5001QDRG4.pdf
交付服务
TL5001QDRG4
内容 *
    TL5001QDRG4 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®,Bulk
    Output Phases1
    Package / Case8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
    Control FeaturesDead Time Control, Frequency Control
    Duty Cycle (Max)100%
    Output ConfigurationPositive
    Frequency - Switching20kHz ~ 500kHz
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TJ)
    Synchronous RectifierNo
    Supplier Device Package8-SOIC
    Voltage - Supply (Vcc/Vdd)3.6V ~ 40V