TL5001IPG4
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-直流-直流开关控制器
TL5001IPG4
TL5001IPG4
型号
TL5001IPG4
品牌
Texas Instruments
描述
IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP
数据表
TL5001IPG4.pdf
交付服务
TL5001IPG4
内容 *
    TL5001IPG4 规格
    PackageTube
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Output Phases1
    Package / Case8-DIP (0.300", 7.62mm)
    Control FeaturesDead Time Control, Frequency Control
    Duty Cycle (Max)100%
    Output ConfigurationPositive
    Frequency - Switching20kHz ~ 500kHz
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Synchronous RectifierNo
    Supplier Device Package8-PDIP
    Voltage - Supply (Vcc/Vdd)3.6V ~ 40V