S-8533A27AFT-TB-G
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-直流-直流开关控制器
S-8533A27AFT-TB-G
S-8533A27AFT-TB-G
型号
S-8533A27AFT-TB-G
品牌
ABLIC Inc.
描述
IC REG CTRLR BUCK 8TSSOP
数据表
S-8533A27AFT-TB-G.pdf
分类
PMIC-稳压器-直流-直流开关控制器
交付服务
S-8533A27AFT-TB-G
内容 *
    S-8533A27AFT-TB-G 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    Series
    RoHSRoHS
    FunctionStep-Down
    TopologyBuck
    Clock SyncNo
    Output TypeTransistor Driver
    Part StatusNot For New Designs
    Mounting TypeSurface Mount
    Output Phases1
    Package / Case8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
    Control FeaturesEnable, Soft Start
    Duty Cycle (Max)100%
    Number of Outputs1
    Serial Interfaces-
    Output ConfigurationPositive
    Frequency - Switching300kHz
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Synchronous RectifierYes
    Supplier Device Package8-TSSOP
    Voltage - Supply (Vcc/Vdd)2.7V ~ 16V