S-8521D25MC-BXKT2U
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-直流-直流开关控制器
S-8521D25MC-BXKT2U
S-8521D25MC-BXKT2U
型号
S-8521D25MC-BXKT2U
品牌
ABLIC Inc.
描述
IC REG CTRLR BUCK SOT23-5
数据表
S-8521D25MC-BXKT2U.pdf
分类
PMIC-稳压器-直流-直流开关控制器
交付服务
S-8521D25MC-BXKT2U
内容 *
    S-8521D25MC-BXKT2U 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    Series
    RoHSRoHS
    FunctionStep-Down
    TopologyBuck
    Clock SyncNo
    Output TypeTransistor Driver
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Output Phases1
    Package / CaseSC-74A, SOT-753
    Control FeaturesEnable
    Duty Cycle (Max)100%
    Number of Outputs1
    Serial Interfaces-
    Output ConfigurationPositive
    Frequency - Switching60kHz
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Synchronous RectifierNo
    Supplier Device PackageSOT-23-5
    Voltage - Supply (Vcc/Vdd)2.5V ~ 16V