S-8520C25MC-BRKT2G
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-直流-直流开关控制器
S-8520C25MC-BRKT2G
S-8520C25MC-BRKT2G
型号
S-8520C25MC-BRKT2G
数据表
S-8520C25MC-BRKT2G.pdf
交付服务
S-8520C25MC-BRKT2G
内容 *
    S-8520C25MC-BRKT2G 规格
    Control FeaturesEnable
    Duty Cycle (Max)100%
    Output ConfigurationPositive
    Frequency - Switching60kHz
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Synchronous RectifierNo
    Supplier Device PackageSOT-23-5
    Voltage - Supply (Vcc/Vdd)2.5V ~ 10V