CS5211EDR14
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > PMIC-稳压器-直流-直流开关控制器
CS5211EDR14
CS5211EDR14
型号
CS5211EDR14
品牌
onsemi
描述
IC REG CTRLR BUCK 14SOIC
数据表
CS5211EDR14.pdf
分类
PMIC-稳压器-直流-直流开关控制器
交付服务
CS5211EDR14
内容 *
    CS5211EDR14 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®,Bulk
    Series
    RoHSRoHS
    FunctionStep-Down
    TopologyBuck
    Clock SyncNo
    Output TypeTransistor Driver
    Part StatusObsolete
    Mounting TypeSurface Mount
    Output Phases1
    Package / Case14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
    Control FeaturesFrequency Control
    Duty Cycle (Max)-
    Number of Outputs1
    Serial Interfaces-
    Output ConfigurationPositive
    Frequency - Switching150kHz ~ 750kHz
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Synchronous RectifierYes
    Supplier Device Package14-SOIC
    Voltage - Supply (Vcc/Vdd)4.5V ~ 14V