ZL40120/DCB.pdf
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | ZL40120 |
| RoHS | RoHS |
| Slew Rate | 1100V/µs |
| Output Type | - |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 280 MHz |
| Amplifier Type | Current Feedback |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Current - Supply | 3.3mA (x4 Channels) |
| Number of Circuits | 4 |
| Current - Input Bias | 1.3 µA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Gain Bandwidth Product | - |
| Voltage - Input Offset | 1.4 mV |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Current - Output / Channel | 65 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 8 V |