VSP1000DSFR.pdf
| Package | Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®,Bulk |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Slew Rate | - |
| Output Type | - |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 210 MHz |
| Amplifier Type | Buffer |
| Package / Case | 6-XFDFN |
| Current - Supply | 2mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Current - Input Bias | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Gain Bandwidth Product | - |
| Voltage - Input Offset | - |
| Supplier Device Package | 6-SON (1x1) |
| Current - Output / Channel | - |
| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 10 V |