THS3001IDGNG4
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > 线性放大器-仪表、运算放大器、缓冲放大器
THS3001IDGNG4
THS3001IDGNG4
型号
THS3001IDGNG4
品牌
Texas Instruments
描述
IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8HVSSOP
数据表
THS3001IDGNG4.pdf
分类
线性放大器-仪表、运算放大器、缓冲放大器
交付服务
THS3001IDGNG4
内容 *
    THS3001IDGNG4 规格
    PackageTube
    Series
    RoHSRoHS
    Slew Rate6500V/µs
    Output Type-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    -3db Bandwidth420 MHz
    Amplifier TypeCurrent Feedback
    Package / Case8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
    Current - Supply6.6mA
    Number of Circuits1
    Current - Input Bias2 µA
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Gain Bandwidth Product1.75 GHz
    Voltage - Input Offset1 mV
    Supplier Device Package8-HVSSOP
    Current - Output / Channel120 mA
    Voltage - Supply Span (Max)33 V
    Voltage - Supply Span (Min)9 V