OPA4244EA/250G4
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > 线性放大器-仪表、运算放大器、缓冲放大器
OPA4244EA/250G4
OPA4244EA/250G4
型号
OPA4244EA/250G4
描述
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
数据表
OPA4244EA/250G4.pdf
交付服务
OPA4244EA/250G4
内容 *
    OPA4244EA/250G4 规格
    RoHSRoHS
    Slew Rate0.1V/µs
    Output Type-
    Amplifier TypeGeneral Purpose
    Package / Case14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
    Current - Supply40µA (x4 Channels)
    Number of Circuits4
    Current - Input Bias10 nA
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Gain Bandwidth Product430 kHz
    Voltage - Input Offset700 µV
    Supplier Device Package14-TSSOP
    Current - Output / Channel25 mA
    Voltage - Supply Span (Max)36 V
    Voltage - Supply Span (Min)2.2 V