OPA2344UA/2K5G4
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > 线性放大器-仪表、运算放大器、缓冲放大器
OPA2344UA/2K5G4
OPA2344UA/2K5G4
型号
OPA2344UA/2K5G4
描述
IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOIC
数据表
OPA2344UA/2K5G4.pdf
交付服务
OPA2344UA/2K5G4
内容 *
    OPA2344UA/2K5G4 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    SeriesMicroAmplifier™
    RoHSRoHS
    Slew Rate0.8V/µs
    Amplifier TypeCMOS
    Package / Case8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
    Current - Supply150µA (x2 Channels)
    Number of Circuits2
    Current - Input Bias0.2 pA
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Gain Bandwidth Product1 MHz
    Voltage - Input Offset200 µV
    Supplier Device Package8-SOIC
    Current - Output / Channel15 mA
    Voltage - Supply Span (Max)5.5 V
    Voltage - Supply Span (Min)2.5 V