INA327EA/250G4
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > 线性放大器-仪表、运算放大器、缓冲放大器
INA327EA/250G4
INA327EA/250G4
型号
INA327EA/250G4
描述
IC INST AMP 1 CIRCUIT 10VSSOP
数据表
INA327EA/250G4.pdf
交付服务
INA327EA/250G4
内容 *
    INA327EA/250G4 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    Series
    RoHSRoHS
    Slew Rate-
    Mounting TypeSurface Mount
    -3db Bandwidth1 kHz
    Amplifier TypeInstrumentation
    Package / Case10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
    Current - Supply2.4mA
    Number of Circuits1
    Current - Input Bias200 pA
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Gain Bandwidth Product-
    Voltage - Input Offset20 µV
    Supplier Device Package10-VSSOP
    Current - Output / Channel25 mA
    Voltage - Supply Span (Max)5.5 V
    Voltage - Supply Span (Min)2.7 V