INA2321EA/2K5
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > 线性放大器-仪表、运算放大器、缓冲放大器
INA2321EA/2K5
INA2321EA/2K5
型号
INA2321EA/2K5
品牌
Texas Instruments
描述
IC INST AMP 2 CIRCUIT 14TSSOP
数据表
INA2321EA/2K5.pdf
分类
线性放大器-仪表、运算放大器、缓冲放大器
交付服务
INA2321EA/2K5
内容 *
    INA2321EA/2K5 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    SeriesmicroPOWER™
    RoHSRoHS
    Slew Rate0.4V/µs
    Output TypeRail-to-Rail
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    -3db Bandwidth500 kHz
    Amplifier TypeInstrumentation
    Package / Case14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
    Current - Supply-
    Number of Circuits2
    Current - Input Bias10 pA
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Gain Bandwidth Product-
    Voltage - Input Offset1 mV
    Supplier Device Package14-TSSOP
    Current - Output / Channel16 mA
    Voltage - Supply Span (Max)5.5 V
    Voltage - Supply Span (Min)2.5 V