INA154UA/2K5
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > 线性放大器-仪表、运算放大器、缓冲放大器
INA154UA/2K5
INA154UA/2K5
型号
INA154UA/2K5
品牌
Texas Instruments
描述
IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC
数据表
INA154UA/2K5.pdf
分类
线性放大器-仪表、运算放大器、缓冲放大器
交付服务
INA154UA/2K5
内容 *
    INA154UA/2K5 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    Series
    RoHSRoHS
    Slew Rate14V/µs
    Output Type-
    Part StatusObsolete
    Mounting TypeSurface Mount
    -3db Bandwidth3.1 MHz
    Amplifier TypeDifferential
    Package / Case8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
    Current - Supply2.4mA
    Number of Circuits1
    Current - Input Bias-
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Gain Bandwidth Product-
    Voltage - Input Offset100 µV
    Supplier Device Package8-SOIC
    Current - Output / Channel60 mA
    Voltage - Supply Span (Max)36 V
    Voltage - Supply Span (Min)8 V