HFA1100IB
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > 线性放大器-仪表、运算放大器、缓冲放大器
HFA1100IB
HFA1100IB
型号
HFA1100IB
品牌
Rochester Electronics, LLC
描述
IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8SOIC
数据表
HFA1100IB.pdf
分类
线性放大器-仪表、运算放大器、缓冲放大器
交付服务
HFA1100IB
内容 *
    HFA1100IB 规格
    PackageBulk
    Series
    RoHSRoHS
    Slew Rate2300V/µs
    Output Type-
    Part StatusObsolete
    Mounting TypeSurface Mount
    -3db Bandwidth850 MHz
    Amplifier TypeCurrent Feedback
    Package / Case8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
    Current - Supply21mA
    Number of Circuits1
    Current - Input Bias25 µA
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Gain Bandwidth Product-
    Voltage - Input Offset2 mV
    Supplier Device Package8-SOIC
    Current - Output / Channel60 mA
    Voltage - Supply Span (Max)11 V
    Voltage - Supply Span (Min)4.5 V