ISL5120IBZ.pdf
| Package | Tube |
| RoHS | RoHS |
| Crosstalk | -105dB @ 1MHz |
| -3db Bandwidth | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| On-State Resistance (Max) | 20Ohm |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | - |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 35ns, 30ns |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 2.7V ~ 12V |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 100pA |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 8pF, 8pF |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 800mOhm |