ADGS1209BCPZ.pdf
| Package | Tray |
| RoHS | RoHS |
| Crosstalk | -85dB @ 1MHz |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 630MHz |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Switch Circuit | - |
| Charge Injection | 0.4pC |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Supplier Device Package | 24-LFCSP (4x4) |
| On-State Resistance (Max) | 200Ohm |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±15V |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 110ns, 135ns |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 12V |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 100pA |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 4:1 |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 1pF, 2pF |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 3.5Ohm |