3339P-1-223LF
首页 > 产品展示 > 电位计,可变电阻器 > 微调电位器
3339P-1-223LF
3339P-1-223LF
型号
3339P-1-223LF
描述
TRIMMER 22K OHM 0.5W PC PIN TOP
数据表
3339P-1-223LF.pdf
交付服务
3339P-1-223LF
内容 *
    3339P-1-223LF 规格
    SeriesTrimpot® 3339 - Sealed
    RoHSRoHS
    Tolerance±10%
    Resistance22 kOhms
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Power (Watts)0.5W, 1/2W
    Adjustment TypeTop Adjustment
    Number of Turns4
    Size / DimensionRound - 0.300" Dia x 0.250" H (7.62mm x 6.35mm)
    Termination StylePC Pins
    Resistive MaterialCermet
    Temperature Coefficient±100ppm/°C