3329S-1-105LF
首页 > 产品展示 > 电位计,可变电阻器 > 微调电位器
3329S-1-105LF
3329S-1-105LF
型号
3329S-1-105LF
描述
TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE
数据表
3329S-1-105LF.pdf
交付服务
3329S-1-105LF
内容 *
    3329S-1-105LF 规格
    SeriesTrimpot® 3329 - Sealed
    RoHSRoHS
    Tolerance±10%
    Resistance1 MOhms
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Power (Watts)0.5W, 1/2W
    Adjustment TypeSide Adjustment
    Number of Turns1
    Size / DimensionRectangular - 0.260" x 0.330" Face x 0.330" H (6.60mm x 8.38mm x 8.38mm)
    Termination StylePC Pins
    Resistive MaterialCermet
    Temperature Coefficient±100ppm/°C