3329P-DK9-500
首页 > 产品展示 > 电位计,可变电阻器 > 微调电位器
3329P-DK9-500
3329P-DK9-500
型号
3329P-DK9-500
描述
TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP
数据表
3329P-DK9-500.pdf
交付服务
3329P-DK9-500
内容 *
    3329P-DK9-500 规格
    SeriesTrimpot® 3329 - Sealed
    RoHSRoHS
    Tolerance±10%
    Resistance50 Ohms
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Power (Watts)0.5W, 1/2W
    Adjustment TypeTop Adjustment
    Number of Turns1
    Size / DimensionRound - 0.250" Dia x 0.244" H (6.35mm x 6.22mm)
    Termination StylePC Pins
    Resistive MaterialCermet
    Temperature Coefficient±100ppm/°C