3329H-99-102LF
首页 > 产品展示 > 电位计,可变电阻器 > 微调电位器
3329H-99-102LF
3329H-99-102LF
型号
3329H-99-102LF
描述
TRIMMER 1/4" RD ST CERMET
数据表
3329H-99-102LF.pdf
交付服务
3329H-99-102LF
内容 *
    3329H-99-102LF 规格
    SeriesTrimpot® 3329 - Sealed
    RoHSRoHS
    Tolerance±10%
    Resistance1 kOhms
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Power (Watts)0.5W, 1/2W
    Adjustment TypeTop Adjustment
    Number of Turns1
    Size / DimensionRound - 0.250" Dia x 0.180" H (6.35mm x 4.57mm)
    Termination StylePC Pins
    Resistive MaterialCermet
    Temperature Coefficient±100ppm/°C