3314Z-1-500E
首页 > 产品展示 > 电位计,可变电阻器 > 微调电位器
3314Z-1-500E
3314Z-1-500E
型号
3314Z-1-500E
描述
TRIMMER 50 OHM 0.25W J LEAD SIDE
数据表
3314Z-1-500E.pdf
交付服务
3314Z-1-500E
内容 *
    3314Z-1-500E 规格
    SeriesTrimpot® 3314 - Sealed
    RoHSRoHS
    Tolerance±20%
    Resistance50 Ohms
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Power (Watts)0.25W, 1/4W
    Adjustment TypeSide Adjustment
    Number of Turns1
    Size / DimensionSquare - 0.219" x 0.197" Face x 0.227" H (5.56mm x 5.01mm x 5.76mm)
    Termination StyleJ Lead
    Resistive MaterialCermet
    Temperature Coefficient±100ppm/°C