3223W-1-101
首页 > 产品展示 > 电位计,可变电阻器 > 微调电位器
3223W-1-101
3223W-1-101
型号
3223W-1-101
品牌
WEC
描述
TRIMMER 100OHM 0.125W J LEAD TOP
数据表
3223W-1-101.pdf
交付服务
3223W-1-101
内容 *
    3223W-1-101 规格
    SeriesTrimpot® 3223 - Sealed
    RoHSRoHS
    Tolerance±20%
    Resistance100 Ohms
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Power (Watts)0.125W, 1/8W
    Adjustment TypeTop Adjustment
    Number of Turns11
    Size / DimensionRectangular - 0.154" x 0.125" Face x 0.164" H (3.90mm x 3.18mm x 4.16mm)
    Termination StyleJ Lead
    Resistive MaterialCermet
    Temperature Coefficient±100ppm/°C