3223J-1-105E
首页 > 产品展示 > 电位计,可变电阻器 > 微调电位器
3223J-1-105E
3223J-1-105E
型号
3223J-1-105E
描述
TRIMMER 1MOHM 0.125W J LEAD SIDE
数据表
3223J-1-105E.pdf
交付服务
3223J-1-105E
内容 *
    3223J-1-105E 规格
    SeriesTrimpot® 3223 - Sealed
    RoHSRoHS
    Tolerance±20%
    Resistance1 MOhms
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Power (Watts)0.125W, 1/8W
    Adjustment TypeSide Adjustment
    Number of Turns11
    Size / DimensionRectangular - 0.154" x 0.125" Face x 0.154" H (3.90mm x 3.18mm x 3.90mm)
    Termination StyleJ Lead
    Resistive MaterialCermet
    Temperature Coefficient±100ppm/°C