WW1JTR110
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
WW1JTR110
WW1JTR110
型号
WW1JTR110
描述
RES 0.11 OHM 5% 1W AXIAL
数据表
WW1JTR110.pdf
交付服务
WW1JTR110
内容 *
    WW1JTR110 规格
    FeaturesMoisture Resistant
    Tolerance±5%
    Resistance110 mOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)1W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 350°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±90ppm/°C