WW12FT32R4
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
WW12FT32R4
WW12FT32R4
型号
WW12FT32R4
品牌
Stackpole Electronics Inc
描述
RES 32.4 OHM 1% 0.4W AXIAL
数据表
WW12FT32R4.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
WW12FT32R4
内容 *
    WW12FT32R4 规格
    SeriesWW
    RoHSRoHS
    FeaturesMoisture Resistant
    Tolerance±1%
    Resistance32.4 Ohms
    CompositionWirewound
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.4W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 350°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±20ppm/°C