UM050T1008JE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
UM050T1008JE
UM050T1008JE
型号
UM050T1008JE
描述
RES 10 GOHM 5% 3W RADIAL
数据表
UM050T1008JE.pdf
交付服务
UM050T1008JE
内容 *
    UM050T1008JE 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±5%
    Resistance10 GOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)3W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.969" L x 0.063" W (50.00mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)0.492" (12.50mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package-
    Temperature Coefficient±100ppm/°C