UM050E100BKE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
UM050E100BKE
UM050E100BKE
型号
UM050E100BKE
品牌
Ohmite
描述
RES 10T OHM 10% 3W RADIAL
数据表
UM050E100BKE.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
UM050E100BKE
内容 *
    UM050E100BKE 规格
    SeriesUltra-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±10%
    Resistance-
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)3W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.969" L x 0.063" W (50.00mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)0.492" (12.50mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial Lead
    Temperature Coefficient±500ppm/°C