UM040E100AJE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
UM040E100AJE
UM040E100AJE
型号
UM040E100AJE
描述
RES 5% 1.2W RADIAL
数据表
UM040E100AJE.pdf
交付服务
UM040E100AJE
内容 *
    UM040E100AJE 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±5%
    Resistance-
    Failure Rate-
    Power (Watts)1.2W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.575" L x 0.063" W (40.00mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)0.236" (6.00mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device Package-
    Temperature Coefficient±500ppm/°C