UM030Z1008JE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
UM030Z1008JE
UM030Z1008JE
型号
UM030Z1008JE
描述
RES 10 GOHM 5% 1W RADIAL
数据表
UM030Z1008JE.pdf
交付服务
UM030Z1008JE
内容 *
    UM030Z1008JE 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±5%
    Resistance10 GOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)1W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.181" L x 0.063" W (30.00mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)0.354" (9.00mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial Lead
    Temperature Coefficient±250ppm/°C