TWW5J4R3
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
TWW5J4R3
TWW5J4R3
型号
TWW5J4R3
描述
RES 4.3 OHM 5% 5W RADIAL
数据表
TWW5J4R3.pdf
交付服务
TWW5J4R3
内容 *
    TWW5J4R3 规格
    FeaturesFlame Proof, Safety
    Tolerance±5%
    Resistance4.3 Ohms
    Failure Rate-
    Power (Watts)5W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
    Height - Seated (Max)1.024" (26.00mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 275°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient±400ppm/°C