TWM3J6K8
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
TWM3J6K8
TWM3J6K8
型号
TWM3J6K8
描述
RES 6.8K OHM 5% 3W RADIAL
数据表
TWM3J6K8.pdf
交付服务
TWM3J6K8
内容 *
    TWM3J6K8 规格
    FeaturesFlame Proof, Safety
    Tolerance±5%
    Resistance6.8 kOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)3W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
    Height - Seated (Max)1.024" (26.00mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 275°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient±350ppm/°C