TUW7JR33E
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
TUW7JR33E
TUW7JR33E
型号
TUW7JR33E
描述
RES 0.33 OHM 5% 7W AXIAL
数据表
TUW7JR33E.pdf
交付服务
TUW7JR33E
内容 *
    TUW7JR33E 规格
    FeaturesFlame Proof, Safety
    Tolerance±5%
    Resistance330 mOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)7W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension1.378" L x 0.394" W (35.00mm x 10.00mm)
    Height - Seated (Max)0.394" (10.00mm)
    Operating Temperature275°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±400ppm/°C