TA310PA4K70JE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
TA310PA4K70JE
TA310PA4K70JE
型号
TA310PA4K70JE
描述
RES 4.7K OHM 5% 10W POWERCHIP
数据表
TA310PA4K70JE.pdf
交付服务
TA310PA4K70JE
内容 *
    TA310PA4K70JE 规格
    SeriesTA
    RoHSRoHS
    Features-
    Tolerance±5%
    Resistance4.7 kOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)10W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.000" L x 0.100" W (25.40mm x 2.54mm)
    Height - Seated (Max)1.067" (27.10mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 180°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackagePowerchip®
    Temperature Coefficient±50ppm/°C