SM410027005F
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
SM410027005F
SM410027005F
型号
SM410027005F
描述
RES 70M OHM 1% 9W RADIAL
数据表
SM410027005F.pdf
交付服务
SM410027005F
内容 *
    SM410027005F 规格
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±1%
    Resistance70 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)9W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension2.500" L x 0.070" W (63.50mm x 1.78mm)
    Height - Seated (Max)1.000" (25.40mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 180°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient50ppm/°C