SM410021504FE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
SM410021504FE
SM410021504FE
型号
SM410021504FE
品牌
Ohmite
描述
RES 1.5M OHM 1% 9W RADIAL
数据表
SM410021504FE.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
SM410021504FE
内容 *
    SM410021504FE 规格
    SeriesSlim-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±1%
    Resistance1.5 MOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)9W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension2.500" L x 0.070" W (63.50mm x 1.78mm)
    Height - Seated (Max)1.000" (25.40mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 180°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient50ppm/°C