SM404033503J
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
SM404033503J
SM404033503J
型号
SM404033503J
品牌
Ohmite
描述
RES 350K OHM 10% 3W RADIAL
数据表
SM404033503J.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
SM404033503J
内容 *
    SM404033503J 规格
    SeriesSlim-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±10%
    Resistance350 kOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)3W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.080" L x 0.100" W (27.43mm x 2.54mm)
    Height - Seated (Max)1.090" (27.69mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 110°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient50ppm/°C