SM310021004JE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
SM310021004JE
SM310021004JE
型号
SM310021004JE
描述
RES 1M OHM 10% 7.5W RADIAL
数据表
SM310021004JE.pdf
交付服务
SM310021004JE
内容 *
    SM310021004JE 规格
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±10%
    Resistance1 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)7.5W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension2.500" L x 0.070" W (63.50mm x 1.78mm)
    Height - Seated (Max)0.750" (19.05mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 180°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient50ppm/°C