SM210031006FE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
SM210031006FE
SM210031006FE
型号
SM210031006FE
描述
RES 100M OHM 1% 3.5W RADIAL
数据表
SM210031006FE.pdf
交付服务
SM210031006FE
内容 *
    SM210031006FE 规格
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±1%
    Resistance100 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)3.5W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension2.580" L x 0.100" W (65.53mm x 2.54mm)
    Height - Seated (Max)0.590" (14.99mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 110°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient50ppm/°C