SM208035005K
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
SM208035005K
SM208035005K
型号
SM208035005K
描述
RES 50M OHM 10% 3W RADIAL
数据表
SM208035005K.pdf
交付服务
SM208035005K
内容 *
    SM208035005K 规格
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±10%
    Resistance50 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)3W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension2.080" L x 0.100" W (52.83mm x 2.54mm)
    Height - Seated (Max)0.590" (14.99mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 110°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient50ppm/°C