SM208032006KE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
SM208032006KE
SM208032006KE
型号
SM208032006KE
品牌
Ohmite
描述
RES 200M OHM 10% 3W RADIAL
数据表
SM208032006KE.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
SM208032006KE
内容 *
    SM208032006KE 规格
    SeriesSlim-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±10%
    Resistance200 MOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)3W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension2.080" L x 0.100" W (52.83mm x 2.54mm)
    Height - Seated (Max)0.590" (14.99mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 110°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient50ppm/°C