SM206031005KE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
SM206031005KE
SM206031005KE
型号
SM206031005KE
描述
RES 10M OHM 10% 2.5W RADIAL
数据表
SM206031005KE.pdf
交付服务
SM206031005KE
内容 *
    SM206031005KE 规格
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±10%
    Resistance10 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)2.5W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.580" L x 0.100" W (40.13mm x 2.54mm)
    Height - Seated (Max)0.590" (14.99mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 110°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient50ppm/°C