SM204043003FT
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
SM204043003FT
SM204043003FT
型号
SM204043003FT
描述
RES 300K OHM 1% RADIAL
数据表
SM204043003FT.pdf
交付服务
SM204043003FT
内容 *
    SM204043003FT 规格
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±1%
    Resistance300 kOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)-
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension-
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 110°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient50ppm/°C