SM204032005FE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
SM204032005FE
SM204032005FE
型号
SM204032005FE
品牌
Ohmite
描述
RES 20M OHM 1% 2W RADIAL
数据表
SM204032005FE.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
SM204032005FE
内容 *
    SM204032005FE 规格
    SeriesSlim-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±1%
    Resistance20 MOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)2W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.080" L x 0.100" W (27.43mm x 2.54mm)
    Height - Seated (Max)0.590" (14.99mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 110°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient50ppm/°C