SM108034005FE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
SM108034005FE
SM108034005FE
型号
SM108034005FE
描述
RES 40M OHM 1% 2.5W RADIAL
数据表
SM108034005FE.pdf
交付服务
SM108034005FE
内容 *
    SM108034005FE 规格
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±1%
    Resistance40 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)2.5W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension2.080" L x 0.100" W (52.83mm x 2.54mm)
    Height - Seated (Max)0.340" (8.64mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 110°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient50ppm/°C