SM108031007P
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
SM108031007P
SM108031007P
型号
SM108031007P
描述
RES 1 GOHM 20% 2.5W RADIAL
数据表
SM108031007P.pdf
交付服务
SM108031007P
内容 *
    SM108031007P 规格
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±20%
    Resistance1 GOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)2.5W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension2.080" L x 0.100" W (52.83mm x 2.54mm)
    Height - Seated (Max)0.340" (8.64mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 110°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient100ppm/°C