SM106031006JE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
SM106031006JE
SM106031006JE
型号
SM106031006JE
品牌
Ohmite
描述
RES 0.1 OHM 10% 2W RADIAL
数据表
SM106031006JE.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
SM106031006JE
内容 *
    SM106031006JE 规格
    SeriesSlim-Mox
    RoHSRoHS
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±10%
    Resistance100 MOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)2W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.580" L x 0.100" W (40.13mm x 2.54mm)
    Height - Seated (Max)0.340" (8.64mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 110°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient50ppm/°C