SM104036005JE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
SM104036005JE
SM104036005JE
型号
SM104036005JE
描述
RES 60M OHM 10% 1.5W RADIAL
数据表
SM104036005JE.pdf
交付服务
SM104036005JE
内容 *
    SM104036005JE 规格
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±10%
    Resistance60 MOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)1.5W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.080" L x 0.100" W (27.43mm x 2.54mm)
    Height - Seated (Max)0.340" (8.64mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 110°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient50ppm/°C