SM104035002F
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
SM104035002F
SM104035002F
型号
SM104035002F
描述
RES 50K OHM 1% 1.5W RADIAL
数据表
SM104035002F.pdf
交付服务
SM104035002F
内容 *
    SM104035002F 规格
    FeaturesHigh Voltage, Non-Inductive
    Tolerance±1%
    Resistance50 kOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)1.5W
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.080" L x 0.100" W (27.43mm x 2.54mm)
    Height - Seated (Max)0.340" (8.64mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 110°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageRadial
    Temperature Coefficient50ppm/°C